Prekių katalogas

BGS Technic

Vokiečių prekės ženklas BGS Technic jau daugiau nei 50 metų siūlo stabiliai augantį aukštos kokybės profesionalių rankinių ir specialių automobilių įrankių pasirinkimą. 

YATO

YATO - prekės ženklas, skirtas profesionalams. YATO įrankiai vertinami rinkoje dėl patvarumo, patikimumo, puikios kokybės ir prieinamos kainos. Šio prekės ženklo produktai gaminami iš aukščiausios kokybės plieno bei kitų medžiagų. Įrankiams būdingas estetiškas ir modernus dizainas, o pasiūla nuolat plečiama naujomis produktų linijomis. Su YATO prekės ženklu gaminami įrankiai autoservisams, darbo įrankiai, elektirniai, akumuliatoriniai, benzininiai ir pneumatiniai įrankiai bei prietaisai, sodo prekės ir profesionali virtuvės įranga.  

Abingdon King Dick

Equip with King Dick - 

Vespa

Italy is a land of indulgence and fantasy.

Van Dorn Electric Tool Co.

Van Dorn Electric Tool Co. (Cleveland, Ohio) susiformavo 1915 m., atsiskyrusi nuo Van Dorn & Dutton Co. 

BMW R75

Kas yra Bayerische Motoren Werke (BMW), daugeliui aiškinti turbūt nereikia. 

Weller Power Tools

Carl E. Weller, amerikietis radijo aparatų meistras, savo kompaniją Weller Manufacturing Company įkūrė 1945 metais, pasibaigus Antrajam pasauliniam karui. 

Belzer Tools

Robert A. Belzer kompaniją įkūrė 1884 m. Verslas klostėsi puikiai - prasidėjęs Pirmasis pasaulinis karas ir naujai atsiradusi automobilių pramonė išaugino kokybiškų įrankių paklausą ir 1920 m. kompanijoje dirbo jau apie 100 darbuotojų. 

Bešepetėlinis Variklis

Šiame straipsnyje trumpai aptarsime dviejų tipų nuolatinės srovės variklius, montuojamus į elektrinius darbo įrankius – įprastinius kolektorinius variklius su mechaniniu komutatoriumi ir bekontakčius elektroniškai komutuojamus variklius, kurie Lietuvoje dažnai vadinami „bešepetėliniais“ (iš anglų kalbos - brushless). 

  • Prenumeruok

    sekite mus: