Prekių katalogas

prekių grąžinimo ir garantijos sąlygos

 •  
  Kokybiškos prekės grąžinimas. Teisė atsisakyti sutarties:
   
  Jūs turite teisę grąžinti prekę ir atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties per 14 (keturiolika) dienų nenurodydamas jokios priežasties.

  Sutarties atsisakymo laikotarpis baigiasi po 14 (keturiolikos) dienų nuo dienos, kurią Jūs gaunate ar Jūsų nurodytas asmuo, išskyrus vežėją, gauna prekę.

  Norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties Jūs turite MB Vespula pranešti apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdamas nedviprasmišką pareiškimą elektroniniu laišku info@irankiuturgus.com. Galite pasinaudoti pridedama pavyzdine forma, bet tai nėra privaloma.
   
  Pavyzdinė sutarties atsisakymo forma PDF

  Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog Jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui.

  Sutarties atsisakymo pasekmės

  Jei Jūs atsisakote šios sutarties, mes nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, grąžinsime Jums iš Jūsų gautus pinigus, įskaitant pristatymo išlaidas (išskyrus papildomas išlaidas, patirtas Jums pasirinkus ne mūsų pasiūlytą pigiausią standartinio pristatymo būdą, o kitą pristatymo būdą). Mes atliksime tokį grąžinimą naudodami tokį patį mokėjimo būdą, kokį Jūs naudojote atlikdamas pradinę mokėjimo operaciją, nebent Jūs aiškiai sutikote su kitu būdu; bet kuriuo atveju Jūs neturėsite mokėti jokių su tokiu grąžinimu susijusių mokesčių. Mes galime nekompensuoti mokėjimo tol, kol atgausime prekes arba Jūs pateiksite įrodymų, kad išsiuntėte prekes, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

  Jūs turite nedelsdamas ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai pranešėte apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties, išsiųsti prekes adresu MB Vespula, B.Sruogos g. 52, LT-10220 Vilnius, Lietuva. Terminas nepažeistas, jeigu Jūs prekes išsiuntėte prieš pasibaigiant 14 dienų terminui. Jūs padengsite tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Prekių grąžinimo išlaidas galite apskaičiuoti Venipak Fast skaičiuoklėje, Omniva pateikiamose sąlygose ir kainose privatiems klientams arba kreiptis į bet kurį kitą prekių pristatymo paslaugas teikiantį kurjerį.
   
  Jūs atsakote tik už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

  Grąžindamas prekes, privalote laikytis šių sąlygų:

  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
   
  - grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);
   
  - grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios ją gavote;
   
  - grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą, kasos kvitą).

  Mes turime teisę nepriimti grąžinamų prekių, jei nesilaikoma šios prekių grąžinimo tvarkos.
   
   
  Garantija
   
  Visoms svetainėje irankiuturgus.com parduodamoms prekėms ir jų komplektuojamosioms detalėms suteikiama 2 (dviejų) metų garantija.
   
  Komplektuojamoji prekės detalė yra tokia jos dalis, be kurios prekė gali būti naudojama savarankiškai, pavyzdžiui, akumuliatoriaus įkroviklis ir pan.  
   
  Keičiant prekę ar jos komplektuojamąsias detales garantiniu laikotarpiu, šiai prekei ar jos komplektuojamajai detalei 2 metų garantijos terminas nėra skaičiuojamas iš naujo
   
  Garantijos terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės perdavimo momento.
   
  Jeigu Jūs įsigijote netinkamos kokybės prekę, savo pasirinkimu turite teisę:
   
  1) reikalauti nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę);

  2) reikalauti nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

  3) reikalauti atitinkamai sumažinti kainą;

  4) vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą. 
   
  Dėl prekės garantijos maloniai prašome skambinti telefonu +370 635 76667 arba rašyti elektroniniu paštu info@irankiuturgus.com.
   
  Didmenos klientams garantijos ir prekių grąžinimo sąlygos nustatomos atskiru šalių susitarimu.
 • Prenumeruok

  sekite mus: