Prekių katalogas

YATO

YATO

YATO - prekės ženklas, skirtas profesionalams. YATO įrankiai vertinami rinkoje dėl patvarumo, patikimumo, puikios kokybės ir prieinamos kainos. Šio prekės ženklo produktai gaminami iš aukščiausios kokybės plieno bei kitų medžiagų. Įrankiams būdingas estetiškas ir modernus dizainas, o pasiūla nuolat plečiama naujomis produktų linijomis. Su YATO prekės ženklu gaminami įrankiai autoservisams, darbo įrankiai, elektirniai, akumuliatoriniai, benzininiai ir pneumatiniai įrankiai bei prietaisai, sodo prekės ir profesionali virtuvės įranga.  

Prekės ženklas priklauso Vroclave įsikūrusiam Lenkijos koncernui TOYA, S.A., kurio akcijos listinguojamos Varšuvos vertybinių popierių biržoje. Iš kompanijos profilio, skelbiamo Financial Times matyti, kad į įmonę investuoja solidūs žaidėjai - tarp stambiausių akcininkų yra Norges Bank Investment Management, vienas didžiausių fondų pasaulyje, kurio vertė daugiau nei 1.2 trilijono eurų, o tai rodo, kad YATO gamintojo perspektyvos vertinamos itin palankiai.

1990 metais įsteigta įmonė, 2003 m. jau turėjo dukterinę kompaniją Rumunijoje - TOYA Romania įkuriama Bukarešte, užregistruojami dabar jau plačiai Europoje žinomi kompanijos prekės ženklai: YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR ir VOREL.

2008 m., sekdama stambiausių Vakarų kompanijų pavyzdžiu, TOYA dalį gamybos iškelia į Kiniją - įkuriama dukterinė įmonė Yato Tools (Shanghai) Co., Ltd. Gamybos procesą kontroliuoja iš Lenkijos atsiųsti inžinieriai. Po dešimtmečio, 2019m., YATO gamintojai įkuria dar vieną dukterinę įmonę YATO Tools (Jiaxing) Co., Ltd. 

Dabar įmonė siūlo daugiau nei 12 000 produktų, parduodamų su 6 prekių ženklais. TOYA, S.A. laimėjo Orły Wprost apdovanojimą 2017 ir 2019 metais, kuris skiriamas dinamiškiausiai besivystančioms regiono įmonėms, įvertinus jų pelningumą, patikimumą bei indėlį į regiono ir šalies ekonomikos plėtrą.

Pažymėtina, kad YATO įrankiai atitinka naujausius europinius standartus bei yra pagaminti laikantis ES direktyvų reikalavimų. 

Su visu YATO produktų asortimentu galite susipažinti čia.

  • Prenumeruok

    sekite mus: