Prekių katalogas

Belzer Tools

Belzer Tools

Robert A. Belzer kompaniją įkūrė 1884 m. Verslas klostėsi puikiai - prasidėjęs Pirmasis pasaulinis karas ir naujai atsiradusi automobilių pramonė išaugino kokybiškų įrankių paklausą ir 1920 m. kompanijoje dirbo jau apie 100 darbuotojų. 

R. Belzer, Cronenberg (Rhld.) buvo pirmieji, ar bent jau - vieni pirmųjų įrankių gamintojų, savo produkcijai pradėjusių naudoti chromo-vanadžio plieno lydinį. Pirmieji veržliarakčiai, atsuktuvai ir replės iš šio plieno iš pradžių buvo parduodami su prekių ženklu Eigenheim.


Kompanija nuolat augo: 1937 m. produkcijos asortimentą sudarė keli tūkstančiai įrankių, išdėstytų 200 katalogo puslapių. Įmonėje tuo metu dirbo 290 darbuotojų, kurie daugiausia gamino specialius įrankius automobilių ir kitų transporto priemonių, aviacijos ir inžinerijos pramonei. Penktojo dešimtmečio pabaigoje 60% produkcijos buvo eksportuota, o darbuotojų skaičius išaugo iki 650.


1970 m. spalio 1 d. Belzer buvo parduota įmonei Saarbergwerke AG, vėliau - sujungta su Remscheider Werkzeugfabrik Dowidat į naują darinį - Deutsche Werkzeug-Union (Vokietijos įrankių sąjungą), o galiausiai - po dar ne vieno savininkų pasikeitimo - įrankių su prekių ženklu Belzer Europos rinkoje nebeliko. Šie įrankiai iki šiol parduodami tik Pietų Amerikoje, kur prekių ženklo savininkas yra amerikiečių kompanija Apex Tool Group

  • Prenumeruok

    sekite mus: