Prekių katalogas

BGS Technic

BGS Technic

Vokiečių prekės ženklas BGS Technic jau daugiau nei 50 metų siūlo stabiliai augantį aukštos kokybės profesionalių rankinių ir specialių automobilių įrankių pasirinkimą. 

1970 metais pristatyti Vokietijoje, šiandien BGS Technic prekės ženklo įrankiai parduodami daugiau nei 80 pasaulio šalių ir yra vertinami už puikią kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą. BGS Technic asortimentą sudaro daugiau nei 8 000 produktų - rankinių, pneumatinių ir elektrinių įrankių, nepakeičiamų autoservisų veikloje ir automobilių pramonėje.

Įmonė siūlo aukščiausios kokybės įrankių spinteles, kuriose galite rasti tiek tradicinius universalius įrankius, tiek ir specializuotus įrankius, skirtus automobilių remontui, darbui su aukštos įtampos elektros srove, santechnikos sistemomis ir pan., profesionalius metrinių, colinių ir universalių dydžių galvučių ir raktų rinkinius, specializuotus įrankius apdailos, ašies ir transmisijos, aušinimo sistemos, variklio ir tepimo sistemos remontui, elektrinius ir akumuliatorinius įrankius ir prietaisus bei dar daug kitų PRO+ klasės produktų.

Gear Lock galvutės iš BGS Technic pasižymi universalumu - tinka TA (trikampėms), Robertson (Square), HEX (šešiakampėms), 12PT (dvylikakampėms) ir TORX (žvaigždė) tipo veržlėms, metriniams ir coliniams dydžiams, Pro Torque® raižyto korpuso galvutės pasižymi geresniu sukibimu su raktu, o Super Lock išgaubto profilio (wawe profile) galvutės pasižymi mažesniu praslydimu, geriau priglunda ir leidžia sukimo momento jėgą nukreipti į veržlės sienelę.

BGS Technic įrankiai atitinka VDE (Verband der Elektrotechnik, Elektronik und Informationstechnik - Vokietijos elektros inžinerijos, elektronikos ir informacinių technologijų asociacija) ir DIN (Deutsches Institut für Normung - Vokietijos standartizavimo instituto) nustatytus standartus.   

Su visu BGS Technic produktų asortimentu galite susipažinti čia

  • Prenumeruok

    sekite mus: