Prekių katalogas

info didmenininkams

 • MB Vespula užsiima didmenine prekyba darbo įrankiais ir įrankių rinkiniais, įrankių priedais, elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais ir benzininiais įrankiais, specializuotais įrankiais automobilių remontui, baldais dirbtuvėms, garažams ir autoservisams, buitiniais prietaisais ir kitais profesionaliam bei buitiniam naudojimui skirtais produktais.

  Jūsų patogumui, produktai suskirstyti pagal kategorijas nuo PRO+ (aukščiausios kokybės profesionalūs įrankiai) iki DIY (Do It Yourself) ir EKO (ekonominės) klasės mėgėjiškų įrankių, jų priedų ir įrankių rinkinių. Pažymime, kad dauguma BGS Technic ir YATO gaminių yra profesionalūs, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant tvirtą įrankių plieną. Čia rasite produktų, atitinkančių VDE (Verband der Elektrotechnik, Elektronik und Informationstechnik - Vokietijos elektros inžinerijos, elektronikos ir informacinių technologijų asociacija), DIN (Deutsches Institut für Normung - Vokietijos standartizavimo instituto) ir kitus europinius standartus bei pagamintų laikantis atitinkamų ES direktyvų reikalavimų. Turime tai patvirtinančius dokumentus, todėl šios prekės puikiai tinka viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantiems tiekėjams

  Kviečiame susipažinti su mūsų gamintojų katalogais. Turime galimybę tiekti visas kataloguose norodytas prekes, net jeigu jų dar nėra mūsų internetinėje parduotuvėje.

  HORECA (viešbučiai, barai, restoranai ir kavinės) sektoriaus verslininkus maloniai kviečiame susipažinti su YATO profesionalia virtuvės, restoranų ir barų įranga bei reikmenimis šiame kataloge. YATO profesionali virtuvės įranga apima platų produktų asortimentą: įvairių dydžių puodai, keptuvės, GN gastroindai, peiliai, sriubos virimo katilai, marmitai, termosai, reikmenys banketams, elektrinės mėsmalės, mėsos ir daržovių pjaustyklės, bulviaskutės, aparatai dešroms kimšti, planetariniai maišytuvai (mikseriai), elektriniai ir dujiniai griliai, fritiūrinės, cirkuliatoriai, termodėžės, vežimėliai padėklams, nerūdijančio plieno stalai, vakuumatoriai, šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo stalai, šaldomos vitrininės lentynos ir kita įranga bei prietaisai.

  HORECA produktų tiekimo sąlygos teikiamos ir užsakymai priimami telefonu arba elektroniniu paštu.

  Bendradarbiaujame su dropshipping verslo modelį pasirinkusiais klientais. 

  Prekes turime sandėlyje, todėl galime užtikrinti pastovų tiekimą pagal Jūsų poreikius.

  Norėdami tapti mūsų didmenos klientais, užsiregistruokite sekdami šią nuorodą ir paskambinkite mums +370 635 76667 arba parašykite info@irankiuturgus.com susitarti dėl prekių tiekimo sąlygų.

 • Prenumeruok

  sekite mus: