Prekių katalogas

Litavimo stotelė YATO YT-82461 | T12 | LED | 75W | 480°

 • Litavimo stotelė YATO YT-82461 | T12 | LED | 75W | 480°

  Kodas: YT-82461
  Kaina 45  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

   

  Dėl prekės pristatymo termino maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu

  Litavimo stotelė YATO YT-82461 | T12 | LED | 75W | 90-480° | CE 

  prekės ženklas
  klasė
  PRO
  nominali galia [W]
  75
  lagaminas
  NE
  įrankis
  stotelė , litavimo
  LED:
  TAIP
  prekės kodas:
  YT-82461
 • Litavimo stotelė YATO YT-82461 - tai kokybiškas ir efektyvus PRO klasės prietaisas, skirtas metalinių elementų jungimui. Plona, patogi ir lengva (65g) rankena, pagaminta iš aukštos kokybės plastiko. Nedidelis, tik 45mm atstumas tarp rankenos ir litavimo antgalio daro įrankį tinkamą tiksliam darbui. Temperatūros kontrolės ir kalibravimo funkcijos. Stotelė aptarnauja T12 tipo lituoklį su integruotu temperatūros jutikliu ir kaitinimo elementu (darbinė įtampa 24V). Stotelė sukomplektuota su T12-ILS litavimo antgaliu (skersmuo 0.15mm), skirtu tiksliam darbui. Greitas ir patogus antgalių keitimas. Skaitmeninis LED ekranas su raudonu apšvietimu. 75W galios pakanka, kad įrankio antgalis nuo kambario temperatūros iki 350°C darbinės temperatūros įkaistų per maždaug 20 sekundžių, o iki 300°C - per 7 sekundes. Aukštai temperatūrai atsparaus lankstaus kabelio ilgis - 1.05 m.

  Litavimo stotelė YATO YT-82461 turi šias funkcijas:

  - temperatūros stabilizavimo funkcija leidžia palaikyti nustatytą antgalio temperatūrą įvairiomis šilumos poreikio sąlygomis, kad būtų užtikrintas tinkamas litavimas. Antgalis, priklausomai nuo lituojamo elemento dydžio ir litavimo ploto, išskiria nevienodą šilumos kiekį, o prietaisas, integruoto antgalio temperatūros jutiklio pagalba nuolat nuskaito tikrąją išskiriamos šilumos vertę, lygina nustatytais parametrais ir, priklausomai nuo poreikio, padidina arba sumažina energijos sąnaudas, kad išlaikytų nustatytą temperatūrą

  - temperatūros kalibravimo funkcija leidžia perkalibruoti įmontuotą temperatūros jutiklį. Priklausomai nuo antgalio kokybės, dydžio ir nusidėvėjimo laipsnio, vartotojas gali kalibruoti jutiklį, naudodamas temperatūros matavimo prietaisą. Teisingas temperatūros nuskaitymas pagerina temperatūros stabilizavimo funkciją ir padeda vartotojui išvengti PCB jungties perkaitimo 

  - T12 antgalių savybės:

  Vienas iš didžiausių integruotos litavimo antgalių konstrukcijos privalumų yra tas, kad pašalinama oro varžos tarp litavimo antgalio ir temperatūros jutiklio problema. T12 tipo litavimo antgalių temperatūros jutiklis yra nuosekliai sujungtas su šildytuvu ir įtaisytas kuo arčiau antgalio, todėl bet kokį temperatūros pokytį, pvz., lituojant didelius komponentus, temperatūros stabilizavimo funkcija beveik akimirksniu užfiksuoja ir realiuoju laiku sureguliuoja prietaiso galią, kad būtų išlaikyti vartotojo nustatyti parametrai.

  Nuoseklusis temperatūros jutiklio ir šildytuvo sujungimas neabejotinai turi daug privalumų, tačiau jo trūkumas yra ir tai, kad sutrumpėja paties jutiklio tarnavimo laikas. YATO YT-82461 litavimo stotelė yra viena iš nedaugelio rinkoje, kuri turi specialią funkciją, ribojančią neigiamą tokio sujungimo poveikį - paskutiniame antgalio kaitinimo etape stotelės programa palaipsniui mažina šildytuvo galią, kol ji nepasiekia 100% nustatytos vertės. Pavyzdžiui, esant nustatytai 350°C temperatūrai, stotelė veiks visu galingumu iki maždaug 85% temperatūros lygio, o tada palaipsniui mažins galingumą likusius 15%. Toks metodas sumažina neigiamą elektros energijos šuolių poveikį stotelės ir lituoklio komponentams. Pažangus energijos valdymas taip pat turi teigiamos įtakos tiksliam temperatūros stabilizavimo funkcijos veikimui. 

  Be to, T12 antgalių temperatūros jutiklis nuosekliai sujungtas su varžiniu laidu/šildytuvu, o ryšys su valdymo sistema palaikomas per šildytuvą maitinančius laidus. Paprastai tokio tipo konstrukcijoje speciali valdymo grandinė išjungia šildytuvo tiekimą mažiau nei milisekundei, nuskaito rodyklės antgalio temperatūrą ir pagal poreikį nuolat reguliuoja energijos suvartojimo parametrus. Tai ciklinis procesas, kuris įprasto veikimo metu nėra pastebimas, o jo poveikis yra antgalio temperatūros stabilizavimas. 

  Dar vienas daugelio naudotojų vertinamas privalumas - greitas litavimo antgalio keitimas ir net galimybė jį keisti nelaukiant, kol antgalis atvės. Norėdami tai padaryti, tiesiog paimkite karštą antgalį karščiui atsparia medžiaga ir ištraukite iš litavimo kolbos.  

  Galia: 75W

  Temperatūros diapazonas: 90-480˚C (+/-2°C tikslumas)

  Įšilimo laikas: 25s iki 350°C

  Antgalis: T12 su integruotu kaitinimo elementu ir temeratūros jutikliu

  Išmatavimai: 140x58x30mm 

  Įrenginys komplektuojamas su tvirtu metaliniu stovu lituokliui.

      
   
  --------
   
  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir (ar) bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių charakteristikomis, kurios nurodytos aprašymuose.
  Kilus klausimams, maloniai prašome skambinti telefonu +370 635 76667 arba rašyti info@irankiuturgus.com

 • Prenumeruok

  sekite mus: