Prekių katalogas

Pneumo-hidraulinė kojinė pompa E5102C | 689BAR | 10000PSI

 • Pneumo-hidraulinė kojinė pompa E5102C | 689BAR | 10000PSI

  Kodas: E5102C
  Kaina 239  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

   

   

  Dėl prekės pristatymo termino maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu

  Pneumo-hidraulinė kojinė pompa E5102C | 3/8" NPT | 6-10BAR | 689BAR | 10000PSI

  prekės ženklas
  klasė
  PRO
  įrankis
  pompa , pneumo-hidraulinė
  prekės kodas:
  E5102C
  bendras svoris [kg]:
  7.200
 • Pneumo-hidraulinė kojinė pompa E5102C - tai labai efektyvus ir universalus PRO klasės įrenginys, plačiai naudojamas įvairiose pramonės šakose, su įvairiais hidrauliniais prietaisais, kaip padangų montavimo įrankiais, presais ar traukikliais. Jį sudaro pneumatinis energijos šaltinis, hidraulinio slėgio generatorius ir įvairios hidraulinės bei pneumatinės pavaros. Ši sistema sukurta taip, kad padidintų operacijų efektyvumą ir užtikrintų patikimą bei nuoseklų veikimą. Patogi, kojomis valdoma konstrukcija sutaupo operatoriaus laiką ir darbą.

  Pneumo-hidraulinė kojinė pompa E5102C turi aukštos kokybės aviacinio aliuminio siurblio šerdį ir korpusą, todėl prietaisas gali būti pritaikytas sudėtingoms pramoninėms užduotims. Įmontuotas vidinis apsauginis vožtuvas apsaugo hidraulinius komponentus nepriklausomai nuo hidraulinio slėgio. Aliuminio lydinio bakas. Aukšto slėgio alyvos vamzdis pasižymi dviguba apsauga - įterptomis plieninėmis vielomis ir sustorintu išoriniu sluoksniu. Alyvos prievadas pagamintas iš lieto plieno, patvarus ir patikimas, todėl nereikia nerimauti dėl nuotėkio. 

  Vienas iš pagrindinių pneumo-hidraulinės pompos privalumų - galimybė suslėgtu oru generuoti aukšto slėgio skysčius. Tai leidžia lengvai ir greitai perpumpuoti didelius skysčio kiekius, todėl operacijos atliekamos greičiau ir efektyviau. Be to, ši sistema yra itin patikima, nes reikalauja minimalių prastovų ir minimalios techninės priežiūros. 

  Kitas svarbus pneumo-hidraulinės pompos privalumas - jos universalumas. Ją galima naudoti įvairiose srityse, įskaitant pramonę, žemės ūkį ar netgi karinėse operacijose. Dėl to ji yra vertingas įrankis bet kuriai organizacijai, siekiančiai pagerinti savo veiklos efektyvumą ir našumą. 

  Šiose pompose suslėgto oro ir skysčio galia panaudojama įvairioms užduotims atlikti greitai, tiksliai ir efektyviai. Tačiau, nepaisant daugybės jų privalumų, kai kurie žmonės gali nesiryžti naudoti pneumo-hidraulinių pompų dėl susirūpinimo sauga. Iš tikrųjų, šios mašinos yra neįtikėtinai saugios, jei naudojamos tinkamai, o tai suteikia daug privalumų tiek darbuotojams, tiek įmonėms. 

  Vienas iš pagrindinių šių prietaisų privalumų yra greitis. Šios pompos gali neįtikėtinai greitai atlikti užduotis, todėl jos idealiai tinka pramonės šakoms, kuriose greitis yra labai svarbus. Nesvarbu, ar dirbate gamyboje, statybose, ar bet kurioje kitoje pramonės šakoje, kurioje reikia greito ir efektyvaus darbo, galite pasikliauti pneumo-hidraulinėmis pompomis, kad darbas būtų atliktas greitai. 

  Žinoma, vien greičio nepakanka, jei rezultatai nėra tikslūs. Laimei, pneumo-hidraulinės pompos taip pat yra neįtikėtinai tikslios. Šios mašinos gali neįtikėtinai tiksliai atlikti labai sudėtingas užduotis, užtikrindamos, kad jūsų gaminami produktai būtų aukščiausios įmanomos kokybės. Toks tikslumas taip pat gali padidinti darbuotojų saugumą, nes sumažėja klaidų, dėl kurių galima susižeisti arba sugadinti įrangą, tikimybę.

  Kitas svarbus šių įrenginių privalumas - jų efektyvumas. Pneumo-hidraulinės pompos neįtikėtinai taupiai naudoja energiją, nes užduotims atlikti sunaudoja palyginti nedidelį suslėgto oro ir skysčio kiekį. Tai ne tik padeda sumažinti išlaidas medžiagoms ir komunalinėms paslaugoms, bet ir sumažina gamybos proceso metu susidarančių atliekų kiekį. Todėl pneumatinės ir hidraulinės stotys dažnai laikomos vienomis iš ekologiškiausių šiandien turimų įrankių.  

  Pneumo-hidraulinės pompos ne tik turi daugybę privalumų gamybos aplinkoje, bet ir yra neįtikėtinai saugios, jei naudojamos tinkamai. Šie įrankiai turi daugybę saugos funkcijų, įskaitant avarinio išjungimo jungiklius, kurie užkerta kelią nelaimingiems atsitikimams. Be to, dauguma pompų pagamintos taip, kad atlaikytų kasdienio naudojimo nusidėvėjimą, todėl sumažėja gedimų ar nelaimingų atsitikimų dėl sugadintos įrangos tikimybė. 

  jungtis ["]: 3/8 NPT

  darbinis slėgis [BAR]: 689

  oro slėgis [BAR]: 6-10

  efektyvioji alyvos talpa [l]: 7.24

  srautas tuščia eiga [l/min]: 0.81

  darbinis srautas [l/min]: 0.12

  bakelio talpa [l]: 1.60

   

  Bendras svoris [kg]: 7.200

  DĖMĖSIO! prietaisą galima naudoti tik su vienpusio veikimo cilindrais!

   
   
  --------
   
  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir (ar) bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių charakteristikomis, kurios nurodytos aprašymuose.
  Kilus klausimams, maloniai prašome skambinti telefonu +370 635 76667 arba rašyti info@irankiuturgus.com

  Ši prekė importuota tiesiai iš Kinijos gamyklos, be tarpininkų ir platintojų paslaugų, ir neturi prekių ženklo [brand]. Tai reiškia, kad į prekės kainą neįskaičiuojamos rinkodaros priemonės, skirtos prekių ženklui sukurti ir reklamuoti. Tokių produktų kokybė dažnai nesiskiria nuo prekių, pažymėtų prekių ženklais, tačiau jos parduodamos žymiai pigiau

 • Prenumeruok

  sekite mus: